14 stycznia 2019 roku. Smutny dzień.
W 27 Finale przedstawiciele Kilińskiego zebrali rekordową sumę 6731,27 złotych.

Najwyższe kwoty zebrali: Lena, Miłosz, Olka.
Dziękujemy.


 

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy Klubu Szkolnego Wolontariatu w tej edycji udało się zebrać:
1450 szt.- 0,01 gr.
643 szt. -0,02 gr.
621- 0,05 gr.
236 szt.-0,10 gr.
149 szt.- 0,20 gr.
49 szt.- 0,50 gr.
26 szt.-  1 zł
9 szt.- 2 zł.
2 szt.- 5 zł.


Wszystkim, którzy wsparli nas w akcji składamy wyrazy serdecznych podziękowań.


Marta Drobniewska


 

Po raz kolejny wolontariusze KSW włączyli się do akcji organizowanej przez parafię pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Zelowie. Zarówno " Drzewko serc" oraz " Tytka charytatywna" mają na celu wspomóc najbardziej potrzebujących mieszkańców lokalnej społeczności. 

Podarunki w postaci ubrań, produktów spożywczych oraz środki czystości stanowią dla nich nieocenioną pomoc.  Okres przedświąteczny skłania do refleksji i działania na rzecz dla tych, którzy pozostają w potrzebie. Wszystkie trudy organizacji powyższych przedsięwzięć rekompensują uśmiechy na twarzach obdarowanych.


 

Jak co roku w progi Kilińskiego zawitał Święty Mikołaj ;)

Przedstawiciele Klubu Szklonego Wolontariatu z Kilińskiego odwiedzili przedszkolaków z Przedszkola numer 1. Dzieci mogły zaprezentować umiejętności recytatorskie oraz wokalne w obecności Mikołaja i Śnieżynek. 

Mikołaj i Śnieżynki z Kilińskiego odwiedzili również dzieci z Przedszkola Samorządowego numer 4 w Zelowie.

Do zobaczenia w przyszłym roku...


 

Serdecznie dziękujemy za gościnność pani Izy Król, z którą to współpraca zaowocowała w spotkanie z jej wychowankami.

W ramach zajęć z cyklu „Junior, senior ważna sprawa jest współpraca i zabawa” wolontariuszka naszego Klubu, Agnieszka Waleszczyk wprowadziła dzieci w świat origami, którzy własnoręcznie tworzyli papierowe dzieła sztuki.

Marta Drobniewska


 

20 października w Kilińskim uczestniczyliśmy w wydarzeniu, które nazywało się 100 kółek na 100-lecie odzyskania niepodległości. Biegniemy dla Julki.
Proszę Państwa znowu spisaliście się Państwo na medal. Na złoty medal  :-)

Efektem Państwa gorących, dobrych serc jest kwota, jaka znalazła się w naszych puszkach. Po przeliczeniu zawartości okazało się, że wspólnie zebraliśmy 5354,07zł  :-)
Pieniądze zostały przeliczone we wtorek, 30 października 2018 roku. W liczeniu uczestniczyli przedstawiciele Rady Rodziców przy ZSP Kiliński, uczniowie, nauczyciele.
Cała kwota zostanie przekazana na leczenie Julii Walczak podopiecznej Fundacji Nasze Dzieci.

Jeszce raz głębokie ukłony dla Wszystkich, którzy przyczynili się do zebrania wyżej wymienionej sumy. Jeżeli wszystko się dobrze ułoży polecamy się za rok, bo pomaganie jest fajne.

Marcin Zieliński


 

Login Form