Serdecznie dziękujemy za gościnność pani Izy Król, z którą to współpraca zaowocowała w spotkanie z jej wychowankami.

W ramach zajęć z cyklu „Junior, senior ważna sprawa jest współpraca i zabawa” wolontariuszka naszego Klubu, Agnieszka Waleszczyk wprowadziła dzieci w świat origami, którzy własnoręcznie tworzyli papierowe dzieła sztuki.

Marta Drobniewska


 

20 października w Kilińskim uczestniczyliśmy w wydarzeniu, które nazywało się 100 kółek na 100-lecie odzyskania niepodległości. Biegniemy dla Julki.
Proszę Państwa znowu spisaliście się Państwo na medal. Na złoty medal  :-)

Efektem Państwa gorących, dobrych serc jest kwota, jaka znalazła się w naszych puszkach. Po przeliczeniu zawartości okazało się, że wspólnie zebraliśmy 5354,07zł  :-)
Pieniądze zostały przeliczone we wtorek, 30 października 2018 roku. W liczeniu uczestniczyli przedstawiciele Rady Rodziców przy ZSP Kiliński, uczniowie, nauczyciele.
Cała kwota zostanie przekazana na leczenie Julii Walczak podopiecznej Fundacji Nasze Dzieci.

Jeszce raz głębokie ukłony dla Wszystkich, którzy przyczynili się do zebrania wyżej wymienionej sumy. Jeżeli wszystko się dobrze ułoży polecamy się za rok, bo pomaganie jest fajne.

Marcin Zieliński


 

Dzięki zbiórce charytatywnej na leczenie i rehabilitację dla Wiktorka Chojnackiego, która trwała od 14.05.2018 do 30.05.2018 z inicjatywy wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariatu, jak i również organizatorów " II Wystawy Pojazdów Zabytkowych" udało nam się zebrać    2344,86 zł. Wydarzenie miało miejsce na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie.

 Zbiórkę przeprowadziła Fundacja "Złotowianka" ul. Widokowa 1, 77-400 Złotów. Na podstawie zgłoszenia MAC nr 2015/1306/OR o numerze pozwolenia 288/2015/1306/OR.

Marta Drobniewska, Marcin Zieliński


 

 

Wydarzenie miało miejsce 06 czerwca 2018 r. w Łaskim Domu Kultury podczas którego wystąpili goście honorowi: Adam Fidusiewicz oraz Michał "Kaczorex" Kaczorowski.

Podczas występu podziwialiśmy opiekunów Środowiskowego Domu Samopomocy w Łasku i Środowiskowy Dom Samopomocy Sędziejowice.

Marta Drobniewska


 

Klub Szkolnego Wolontariatu z ogromna przyjemnością informuje, iż jest uczestnikiem eventu charytatywnego w Łaskim Domu Kultury.

Jednoczymy się z Fundacją "Pomaganie jest fajne" w wywoływaniu u dzieci uśmiechu i radości.

Marta Drobniewska


 

Wolontariusze KSW w dniach od 19.03.2018 do 30.03.2018 rozprowadzają kartki wielkanocne, których to dochód ze sprzedaży w całości zostanie zainwestowany w niesienie pomocy chorym i niepełnosprawnym w programie „ Na Ratunek”, podopiecznym Stowarzyszenia Sursum Corda.

Marta Drobniewska


 

Login Form