Dzień otwarty w Kilińskim

Otworzyliśmy drzwi dla ósmoklasistów. Goście mogli obejrzeć pracownie informatyczne, pracownie warsztatowe, zwiedzić internat, zapoznać się z terenem szkoły. Na zajęciach warsztatowych odbyły się ciekawe prezentacje przybliżające kierunki, w których uczymy w naszej szkole. Była też okazja aby zadać pytania naszym nauczycielom oraz pani dyrektor. Miło było nam Was gościć. Mamy nadzieję, że wielu z Was będzie we wrześniu 2024 roku uczniami Kilińskiego.

Ósmoklasiści, którzy chcieliby kontynuować naukę w ZSP Kiliński, mogą wybierać spośród następujących szkół i kierunków: – technik mechanik, – technik pojazdów samochodowych, – technik informatyk, – technik spawalnictwa; – mechanik pojazdów samochodowych, – elektromechanik pojazdów samochodowych, – ślusarz, – mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych; – klasa wielozawodowa