Sztuka mikroskopowania

Uczniowie Kilińskiego uczestniczyli w zajęciach biologii, gdzie nabywali umiejętności samodzielnego przeprowadzania obserwacji, mikroskopowania oraz prowadzenia notatek, dokumentowania realizowanych działań. Zajęcia odbyły się w ramach realizacji zadań zawartych we wniosku nowo otworzonej Ekopracowni w Zespole Szkół Ponadpodstawowych imienia Jana Kilińskiego w Zelowie .

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne Święto dla całej społeczności szkolnej. Serdeczne życzenia i podziękowania pracownikom przekazała Pani Dyrektor Grażyny Frontczak. Występy artystyczne naszej wspaniałej młodzieży i nauczycieli umiły przebieg święta. Uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych było zaś najważniejszym momentem dzisiejszej uroczystości.

Warsztaty – wszystko o rynku pracy

W minionym tygodniu odbyło się spotkanie warsztatowe zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie. Uczniowie klasy 4 Techniku Mechanicznego i klasy 3 Szkoły Branżowej mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez panią Wiesławę Tabin. Tematyka warsztatów dotyczyła rynku pracy, inwestycji w siebie i wartości “rynkowej” człowieka. Spotkanie było elementem realizacji programu doradztwa zawodowego w naszej … Czytaj dalej

Stypendium szkolne – UM w Zelowie

Informujemy, że decyzje dotyczące stypendium szkolnego za okres wrzesień – grudzień 2021 r. będą wydawane w okresie od 11.10.2021 r. do 15.10.2021 r., w godz. 8:00 – 14:00, w Urzędzie Miejskim w Zelowie, w Referacie Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia (pokój 107) – dotyczy osób, które składały wniosek o stypendium szkolne na rok szkolny 2021/2022.

Matematyczne wyzwania

Matematyczne Konkursy

Matematyczne łamigłówki czas rozwiązywać Grupa śmiałków zagrała dziś w Maksa Matematycznego Spróbuj swoich sił na stronie mogalo.pl A już w najbliższą środę można spróbować swoich sił w zagadkach szachowych – zapraszamy