WYWIADÓWKI

Zebrania rodziców z wychowawcami odbędą się w środę 18 maja 2022 roku o godz. 17.00.

Matury rozpoczęte!

21 tegorocznych absolwentów rozpoczęło dziś zmagania maturalne. Pierwsza seria to egzaminy na poziomie podstawowym, następnie rozszerzonym. Wyniki ogłoszone zostaną na początku lipca 2022r. Powodzenia!

Spotkanie z panem Tobiaszem Kukiełą

Uczniowie Kilińskiego wzięli udział w spotkaniu z podróżnikiem, dziennikarzem i pasjonatem motocykli panem Tobiaszem Kukiełą. Spotkanie odbyło się 26 kwietnia z sali gimnasttycznej naszej szkoły.

Ślusarze w Kilińskim potrafią…

Przed Szkołą pojawiło się serduszko do nakrętek plastikowych. Wykonali je dla nas uczniowie kształcący się w zawodzie ślusarz w ramach swoich zajęć praktycznych. Ślicznie, praktycznie i ekologicznie- bo dbamy o środowisko!

Pierwsze zakupy w ramach PU “Pociąg do kariery”

Pociąg do kariery- plakat

Dokonano już pierwszych zakupów w ramach Projektu Unijnego “Pociąg do kariery”– poprawa jakości kształcenia w ZSP w Zelowie. Projekt zakłada min. doposażenie pracownii warsztatów szkolnych. W szkole pojawiy się już: przecinarka taśmowa BAND SAW, szlifierka do płaszczyzn model: MYS 1022 oraz tokarka, model: CD 6241x1000c.d. Kolejne zakupy umożliwią unowoczesnienie wyposażenia pracownii przedmiotowych.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy IV TM

Społeczność Kilińskiego pożegnała dziś uczniów IV klasy Technikum Mechanicznego w Zelowie. Ich czteroletnią pracę wpominali razem z absolwentami Pani dyrektor Grażyna Frontczak, wychowawca oraz uczniowie. Przed młodzieżą kolejne wyzwanie: egzaminy maturalne! Drodzy absolwenci życzymy Wam samych sukcesów!