„ Szczęśliwej drogi już czas…”- razem z wychowawcą społeczność ‘Kilińskiego’ żegna IV klasę

Drodzy czwartoklasiści.

Właśnie zamykacie drzwi kolejnego etapu swojego życia i jednocześnie otwieracie kolejne ruszając w dalszą podróż. Do tej podróży staraliśmy się wyposażyć Was w niezbędny ekwipunek. Do plecaków wiedzy, umiejętności i doświadczenia każdy z Was zapakował tyle ile zdołał, ile chciał, ile uznał za konieczne. Jestem przekonana, że każda wiedza, umiejętność czy zdobyte doświadczenie zaowocuje w przyszłości. Cztery lata w „Kilińskim” upłynęły bardzo szybko. Jakby wczoraj witaliśmy Was jako PIERWSZAKÓW a dziś żegnamy Was jako ABSOLWENTÓW. Przeżywaliście tu różne chwile, zarówno radosne jak i te smutne ale dopiero w przyszłości okaże się jakie to były beztroskie lata. Lata zdobywania wiedzy, nawiązywania relacji, przyjaźni, dorastania, dojrzewania. Każdy z Was zaznaczył tu swój ślad, miał swój wkład w życie szkoły i jej społeczności. Na pewno jeszcze długo będziecie wspominani przez młodszych kolegów i nauczycieli. To Wy byliście uczniami ale nie tylko wy się uczyliście. Dla mnie ten czas również zaowocował w wiele cennych lekcji jakie mi daliście. Życzę Wam powodzenia w każdej dziedzinie i na każdej drodze jaką zdecydujecie się pójść. Kroczcie odważnie ale i rozważnie. „Szczęśliwej drogi…”

Wychowawca jedynej w swoim rodzaju IV TIS.

Good luck and I keep my fingers crossed for you!