Narodowe Święto Niepodległości

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kilińskiego w Zelowie 8.11.2019 r. odbyła się akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Cała społeczność szkolna świętując    sto pierwszą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości włączyła się w akcję ,,Szkoła do hymnu” i wspólnego zaśpiewania ,,Mazurka Dąbrowskiego”. Po odśpiewaniu hymnu o symbolicznej godzinie 11:11 przez wszystkich zebranych, głos zabrała Pani Dyrektor Grażyna Frontczak. W swoim wystąpieniu zwróciła uwagę na współczesne znaczenie patriotyzmu. Młodzież naszej szkoły 101 rocznicę postanowiła uczcić wyjątkową częścią artystyczną. Szkolny zespół muzyczny wprowadził nas w refleksyjny nastrój, przypominając pieśni patriotyczne. Młodzież wspólnie zaśpiewała wszystkim znane utwory.

Święto Odzyskania Niepodległości