Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Kultura Bezpieczeństwa”

BHP

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa łódzkiego wraz z opiekunami (nauczycielami) do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kultura Bezpieczeństwa”. Konkurs towarzyszy programowi edukacyjnemu „Kultura Bezpieczeństwa” i jest organizowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu prawnej ochrony pracy w tym bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy za udział, a laureaci i wyróżnieni interesujące nagrody rzeczowe.

Prace konkursowe należy oddać do 12.10.2018r. do Sekretariatu Szkoły.

Zakres konkursu:
Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (ołówek, kredka, farby, collage itp.) w formie płaszczyznowej na arkuszu papieru formatu A3. (UWAGA – prace na innych formatach nie będą oceniane).
Temat pracy związany  z zagadnieniami prawnej ochrony pracy, technicznego bezpieczeństwa i higieny pracy, ergonomii, ochrony przeciwpożarowej lub zasad udzielania pierwszej pomocy.
Każda z prac konkursowych powinna być opatrzona pseudonimem oraz powinna zawierać informacje: imię i nazwisko autora, nazwa i adres szkoły i klasa (najlepiej osobna informacja). Ważne: Uczestnik konkursu może złożyć dwie prace konkursowe.
Do pracy konkursowej należy dołączyć zgodę i klauzulę przetwarzanie wizerunek RODO – WARUNEK KONIECZNY.
Regulamin VII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Kultura Bezpieczeństwa”.