SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA SZS – JESTEŚMY W POŁFINALE!

23.09.2021r – BEŁCHATÓW

Nasza drużyna licząca 12 osób spisała się rewelacyjnie i po raz pierwszy w historii szkoły wywalczyliśmy awans na półfinały wojewódzkie, które odbędą się 6 października w Bełchatowie.

Najwięcej punktów dla drużyny zdobyła sztafeta 4x100m oraz Stachowiak Bartosz i Kubiak Marcel w biegu na 100m. Na wynik końcowy składały się punkty zdobyte przez 11 zawodników oraz sztafetę.

Uzyskaliśmy w sumie 806 punktów przegrywają jedynie z I LO Bełchatów. W pokonanym polu zostawiliśmy II LO Bełchatów, ZSP Kleszczów oraz ZSP nr 1 Bełchatów (dawny Energetyk).

Nieco gorzej wypadły nasze dziewczęta, ale i one zasługują na pochwałę za udział w zawodach. Ostatecznie zajęły 4 miejsce niewiele przegrywając z ZSP nr 1 Bełchatów. Wyprzedziły natomiast dziewczęta z III LO Bełchatów.

Opiekun zawodników: Andrzej Gudzio

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. I LO BEŁCHATÓW             –           904 Pkt
  2. ZSP ZELÓW                      –           806 Pkt
  3. II LO BEŁCHATÓW            –           660 Pkt
  4. ZSP KLESZCZÓW             –           635 Pkt
  5. ZSP nr 1 BEŁCHATÓW      –           599 Pkt

LIGA LEKKOATLETYCZNA ZSP ZELÓW (CHŁOPCY)

Liga Lekkoatletyczna. Tabela klasyfikacji. Chłopcy

LIGA LEKKOATLETYCZNA DZIEWCZĘTA