Sportowe życie w Kilińskim. Mistrzostwa Powiatu SZS w piłce koszykowej dziewcząt.

21 marca nasze dziewczęta zajęły miejsce nazywane przez sportowców najgorszym. Jednak to 4. miejsce w Mistrzostwach Powiatu SZS w koszykówce uczennic z Zelowa to duży sukces, bo musiały zmierzyć się z przeciwniczkami, które na co dzień trenują w klubach i biorą udział w rozgrywkach ligowych. Pierwszy mecz niestety nie poszedł po myśli naszych dziewcząt, które nie umiały odnaleźć się na boisku i przegrały z drużyną III LO Bełchatów. Kolejne spotkanie z ZSP nr 2 Bełchatów było bardzo wyrównany i pełen emocji. Szala zwycięstwa przechylała się raz w jedną raz w drugą stronę i ostatecznie nasze dziewczyny wygrały ten mecz jednym koszem 10:8. Tym sposobem dziewczęta zapewniły sobie 2. miejsce w grupie, dzięki czemu miały możliwość walki w meczu o brązowy medal. W meczu o 3 miejsce dziewczęta grały z II LO Bełchatów. Do przerwy wynik zbliżony był do remisu. Niestety w drugiej połowie dziewczęta opadły z sił i kilka niewykorzystanych sytuacji sam na sam z koszem sprawiło, że przegrały ten pojedynek13:4.

Kolejność końcowa: 1. I LO BEŁCHATÓW 2. III LO BEŁCHATÓW 3. II LO BEŁCHATÓW 4. ZSP ZELÓW 5. ZSP nr 2 BEŁCHATÓW 6. ZSP SZCZERCÓW

Serdeczne gratulacje dla zwycięskiej drużyny i dla wszystkich dziewcząt oraz ich opiekunów 🙂