Kiliński z nowym logo

W ostatnich dniach stycznia 2022 roku miało miejsce niezwykle istotne wydarzenie dla całej społeczności „Kilińskiego”. Rozstrzygnięty został konkurs na logo szkoły. Na konkurs wpłynęły dwie prace. Obie spełniały warunki uczestnictwa w konkursie a mianowicie były czytelne i jednoznaczne w przekazie wizualnym, łatwe do zapamiętania, łatwo identyfikowane z patronem szkoły oraz wzbudzały pozytywne emocje. Komisja w składzie: pani dyrektor Grażyna Frontczak, pani Agata Chrzanowska, pani Agnieszka Strzelczyk, pan Marcin Arendt oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Piotr Trojanowski po analizie prac dokonała wyboru. Zwycięską okazała się praca ucz. klasy IV TM Przemysława Topolskiego. To właśnie symbolem przygotowanym przez Przemka będziemy się posługiwać i prezentować w naszych materiałach. Dziękujemy również autorowi drugiej pracy Jakubowi Grzelakowi z klasy IV TM za udział w konkursie i przygotowaną pracę.