Uczniowie ‘Kilińskiego’ w II etapie konkursu

W dniu 3 marca 2021 r. o  godzinie 1100,  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. W. S. Reymonta w Łowiczu, uczniowie Technikum Mechanicznego w Zelowie, będą uczestniczyli w II etapie konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj swoje prawa pracy”.

Organizatorem konkursu jest Okręgowy Inspektor Pracy w Łodzi. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu województwa łódzkiego.  Tematem przewodnim konkursu jest prawo pracy oraz bezpieczeństwo i higiena pracy,  ponadto zakres ergonomii środowiska pracy, ochrony ppoż. oraz zasady udzielania pierwszej pomocy.