Kiliński pamięta

Szkoła Pamięta

Historia Zelowa jest nie tylko ciekawa, obszerna, ale nierozerwalnie złączona z wydarzeniami w kraju. Dlatego zgłębienie jej może być fascynującą przygodą, o czym przekonali się nasi uczniowie. W ramach naszego udziału akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Pamięta” młodzi historycy przystąpili do konkursu, którego głównym założeniem było zgłębienie wiedzy historycznej o gminie, w której mieszkają. Poza testem, uczestnicy musieli też przygotować pracę plastyczną lub fotografię zgodną z tematyką konkursu. Wyniki konkursowe przedstawiają się następująco:

Miejsce 1 ex aequo: Joachim Rogut uczeń klasy 2 beg
Piotr Trojanowski uczeń klasy 3 technikum
Miejsce 2: Oliwier Wańdoch uczeń klasy 2 technikum
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Życzymy dalszych sukcesów!
Udział naszych uczniów w akcji MEN to nie tylko konkurs. Uczniowie klasy trzeciej szkoły branżowej przygotowali też prezentację multimedialną zawierającą ciekawostki z powiatu bełchatowskiego, którą możecie obejrzeć na stronie szkoły.