,,Jak świadomie wybierać przyszłość akademicką?’’ Akademickie Spotkania w Kilińskim

W czwartek, 23 marca 2023 roku,  ramach Akademickich Spotkań uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kilińskiego w Zelowie uczestniczyli  w wykładzie, którego tematem było:

,,Jak świadomie wybierać przyszłość akademicką?’’

Młodzież maturalna miała możliwość zapoznania się z sylwetkami aglomeracji akademickich oraz z kluczowymi elementami świadomego wyboru swojej własnej ścieżki rozwoju.

Tegoroczni maturzyści poznali również najchętniej wybierane kierunki kształcenia w ubiegłym roku szkolnym oraz najefektywniejsze metody pozyskiwania informacji na temat dalszej edukacji.

Merytorycznym partnerem Akademickich Spotkań jest Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie.