Bieg dla Adasia

Bieg charytatywny dla Adasia został zorganizowany w ramach jubileuszu 75 lecia powstania Szkoły. Bieg zastał objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Starosty Powiatu Bełchatowskiego. Wydarzenie zgromadziło wielu wspaniałych, aktywnych i hojnych ludzi. Gościliśmy Pana Dariusza Roguta Dyrektora Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi, który reprezentował Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Panią Dorotę Pędziwiatr Starostę Powiatu Bełchatowskiego. Bieg zgromadził pasjonatów biegania i pomagania związanych z „Kilińskim” i z Zelowem. W biegu nie zabrakło także przedstawicieli sponsorów, Dyrekcji, pracowników naszej Szkoły, Rady Rodziców oraz uczniów.

Pani Dyrektor Grażyna Frontczak powitała zaproszonych gości,  Adasia wraz z rodziną oraz uczestników biegu. Tytułowe „100 kółek Kilińskiego” udało się przebiec wielu biegaczom. Po biegu była grochówka i ciasta upieczone przez rodziców naszych uczniów, a także odbyło się losowanie
podarunków od sponsorów. W tym samym czasie najmłodsi tworzyli wspólny plakat „Kiliński
dla Adasia”, który przekazano adresatowi.

Wszystkim jesteśmy bardzo wdzięczni, serdecznie dziękujemy.