100 kółek Kilińskiego. Biegniemy dla Adasia.

Społeczność Zespołu Szkół Ponadpodstawowych imienia Jana Kilińskiego w Zelowie zaprasza 5 listopada 2022 roku na boisko szkolne przy ulicy Kilińskiego 5. Odbędzie się wówczas IV edycja imprezy charytatywnej pod nazwą 100 kółek Kilińskiego. W trakcie imprezy zbierane będą środki na rehabilitację Adasia Kopki. Bieg ma wymiar symboliczny. Organizatorzy nie narzucają ilości przebiegniętych kółek ani tempa ich pokonywania.

Uczestnicy imprezy wezmą udział w losowaniu nagród oraz otrzymają pamiątkowe medale.

W poprzednich biegach, w latach 2017-2019, udało się zebrać ponad 15 tysięcy złotych. Pieniądze w całości zostały przeznaczone na pomoc dla chorych dzieci. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i piękną pogodę 🙂

Pamiętajmy wszak, że liczy się cel – zbiórka charytatywna dla Adasia.