25 Ogólnopolskie Letnie Igrzyska LZS – Słubice 2022.Historyczny sukces zawodników z Zelowa, wśród których byli Ludzie Kilińskiego – uczniowie i absolwenci.

🏆

Ekipa z Zelowa liczyła 14 osób i mocno przyczyniła się do wielkiego sportowego sukcesu. W bloku rekreacyjnym łódzkie zwyciężyło w klasyfikacji punktowej wśród 16 województw. W klasyfikacji ogólnej województwo łódzkie zajęło 2 miejsce w Polsce.🥈Do tego sukcesu przyczynili się: 4 miejsce – Paulina Smolna w podnoszeniu odważnika 10 kg w kategorii powyżej 70 kg 🏋️‍♀️ 5 miejsce – Agata Woźniak w podnoszeniu odważnika 10 kg w kategorii do 70 kg. 🏋️‍♀️ 5 miejsce – Kamil Wojtczyk w podnoszeniu odważnika 17,5 kg w kategorii powyżej 85 kg oraz 5 miejsce w przeciąganiu liny mężczyzn. 🏋️‍♂️📉📈 6 miejsce – drużyna kobiet w przeciąganiu liny (Paulina Smolna, Agata Woźniak, Aleksandra Sima, Magdalena Zawodzińska, Martyna Michalak) 📈📉 9 miejsce – w trójboju władz samorządowych ( Andrzej Gudzio, Konrad Gwóźdź, Piotr Muhammad) 🎯⚽️ W bloku integracyjnym Zelowianie zajęli 3 miejsce w kraju zdobywając: 2 złote 🥇🥇, 1 srebrny🥈 i 2 brązowe medale 🥉🥉. Magdalena Zawodzińska zwyciężyła w rzucie lotką i w rzucie piłką lekarską oraz była 2 w skoku w dal. 🥇🥇🥈 Miłosz Sadziński zajął 3 miejsce w biegu na 60 m. 🥉 Adela Szafrańska również była trzecia w rzucie ringo na palik. 🥉 Opiekunem grupy był Andrzej Gudzio – prezes MG – LKS w Zelowie.