Szkolenia dla nauczycieli – II Nabór

W związku z realizacją projektu pn. „Pociąg do kariery – poprawa jakości kształcenia
w ZSP w Zelowie
”, który zakłada organizację szkoleń dla nauczycieli kształcenia zawodowego zatrudnionych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie informujemy
o możliwości wzięcia udziału w naborze na
szkolenia organizowane w okresie kwiecień – czerwiec 2022r.

Zainteresowani nauczyciele zawodów: technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik zatrudnieni w Zespołu Szkół Ponadpodstawowych
w Zelowie mają do wyboru trzy różne formy wsparcia:

Szkolenie pn. „Układy ABS, ASR, ESP, SBC, elektryczny hamulec postojowy oraz wspomaganie układów kierowniczych”
Szkolenie pn.: „Transmisja cyfrowa w pojazdach oraz wspomaganie układów kierowniczych”
Szkolenie pn.: „Diagnostyka w praktyce z wykorzystaniem testera z rodziny KTS
i oscyloskopu”

Dodatkowo nauczyciele zawodów: ślusarz, technik mechanik zatrudnieni w Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie mają możliwość uczestniczyć w następującej formie wsparcia:

Szkolenie pn. „Obsługa i programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie”

Główne kryteria naboru:
bezwzględne: nauczyciel kształcenia zawodowego pracujący w ZSP w Zelowie,
premiujące: – stopień awansu nauczyciela.

Nauczyciel może skorzystać z większej ilości form wsparcia!!!

Dokumenty rekrutacyjne są dostępne poniżej, jak również w wersji papierowej w Sekretariacie szkoły oraz Biurze Projektu (ul. Pabianicka 26, Zespół Strategii i Rozwoju Powiatu, pok. A18.

Nabór potrwa do 11.04.2022r.

Oświadczenie uczestnika – obrabiarki

Oświadczenie uczestnika – mechanik