Nie bądźmy obojętni. Społeczność Kilińskiego pomaga poszkodowanym w wojnie w Ukrainie

Nie możemy stać obojętnie w obliczu tragedii, która dzieje się tuż za granicą Polski. Zachęcamy Uczniów, Rodziców, Absolwentów i Sympatyków ZSP imienia Jana Kilińskiego w Zelowie do włączenia się w zbiórkę następujących rzeczy:

– żywności z długim terminem przydatności – konserwy, woda w małych butelkach itp.,

– środków opatrunkowych.

Rzeczy zbierane będą w internacie oraz szkole a następnie przekazane do miejsca wskazanego przez Gminę Zelów.W ten sposób pragniemy wesprzeć akcję zainicjowaną przez Gminę Zelów i Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zelowie.Zbiórka będzie prowadzona w dniach od 28 lutego do 4 marca 2022 roku. Wszelkich informacji udzielą Pani Marta Drobniewska i Pan Marcin Zieliński.