Nadchodzą Egzaminy Zawodowe!

Sale egzaminacyjne w szkole i na warsztatach przyszkolnych już prawie gotowe!

Od 21 czerwca 2021 rokuw “Kilińskim” odbywać się będą egzaminy potwierdzające kwalifikacje , min: EE.08, MG.12, MG.03, MG.12, EE.09 w zawodach:

-technik: mechanik, informatyk, pojazdów samochodowych

-elektromechanik, mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, mechanik pojazdów samochodowych, ślusarz, …

Jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacjnym, w którym przeprowadzane są egzaminy teoretyczne i praktyczne nadające kwalifikacje zawodowe. Nowoczesny system egzaminowania – bogate zaplecze komputerowe, klimatyzowane sale – wpływają na komfort pracy zdających podczas egzaminów teoretycznych. Informacja o wyniku dostępna jest dla zdającego tuż po zakończeniu testu.

Egzaminy odbędą się według przedstawionego uczniom planu, tak by umożliwić przestrzegowania zasad bezpieczeństwa.

Wszystkim zdającym życzymy: POWODZENIA!