Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych. III edycja

Czworo uczniów ZSP Kiliński w Zelowie zostało zakwalifikowanych do tegorocznej edycji projektu „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych. III edycja” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Beneficjentami stypendium są uczniowie szkół ponadpodstawowych kształcących zawodowo z terenu województwa łódzkiego, którzy wyróżnili się wysoką (powyżej 4,5) średnią ocen z przedmiotów zawodowych w minionym roku szkolnym. Uzyskane stypendia młodzież przeznaczy na własny rozwój zawodowy zgodny z kierunkiem kształcenia i zainteresowaniami.

Realizację projektu rozpoczęto od złożenia wniosków. Po podpisaniu umów uczniowie i ich opiekunowie  przygotują Indywidualne Plany Rozwoju zawodowego, których zapisy następnie realizować będą w trakcie roku szkolnego.