“Kiliński niesie pomoc…”. Posumowanie zbiórki publicznej

“Kiliński niesie pomoc…”. Posumowanie zbiórki publicznej pt. “Biegniemy dla Aleksandry i Wiktorii Podawczyk”.   W dniu 19 października 2019r. na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie odbył się bieg charytatywny, któremu przyświecał cel zebrania funduszy na leczenie i rehabilitację dla Aleksandry i Wiktorii Podawczyk. Zbiórka publiczna nr 521/2015/1306/OR do skarbon stacjonarnych odbyła się pod patronatem fundacji “Złotowianka”, ul. Widokowa 1, 77-400 Złotów, na mocy pozwolenia MAC  nr 2015/1306/OR. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej: nauczycieli, pracowników niepedagogicznych, Radzie Rodziców oraz uczniów zebrano:                                   5060,56 zł.   Serdecznie dziękujemy za wsparcie firmom i osobom fizycznym za pomoc w organizacji biegu charytatywnego.

Posumowanie zbiórki dla Aleksandry i Wiktorii