Konkurs plastyczny: “Kultura bezpieczeństwa”

Zachęcamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie plastycznym: “Kultura bezpieczeństwa.”

Zakres tematyczny Konkursu: Problematyka prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy, w szczególności tematyka z zakresu prawa pracy, technicznego bezpieczeństwa i higieny pracy, ergonomii oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

Zasady: Uczestnicy Konkursu wykonują prace przy użyciu dowolnej techniki plastycznej (ołówek, kredka, farby, collage itp.) w formie płaszczyznowej na arkuszu papieru formatu A3. Prace sporządzane na innych formatach (np. A4, B5 itp.) nie będą oceniane.Temat pracy powinien być zgodny z tematyką konkursu, to jest poruszać zagadnienia prawa pracy, technicznego bezpieczeństwa i higieny pracy, ergonomii lub zasad udzielania pierwszej pomocy. Każda z prac konkursowych powinna być opatrzona godłem (pseudonimem). Do prac/-y należy dołączyć zamkniętą kopertę opatrzoną takim samym godłem (pseudonimem), zawierającą wewnątrz następujące informacje: imię i nazwisko autora, nazwa i adres szkoły oraz klasa.

Termin oddania prac konkursowych – do dnia 15.10.2019 r.

Informacji na temat konkursu udzielą: Monika Czarnecka

Konkurs plastyczny: