Bieg Kilińskiego. Dla Julii.

20 października w Kilińskim uczestniczyliśmy w wydarzeniu, które nazywało się 100 kółek na 100-lecie odzyskania niepodległościBiegniemy dla Julki.
Proszę Państwa znowu spisaliście się Państwo na medal. Na złoty medal  🙂

Bieg dla Julki

Efektem Państwa gorących, dobrych serc jest kwota, jaka znalazła się w naszych puszkach. Po przeliczeniu zawartości okazało się, że wspólnie zebraliśmy 5354,07zł  🙂
Pieniądze zostały przeliczone we wtorek, 30 października 2018 roku. W liczeniu uczestniczyli przedstawiciele Rady Rodziców przy ZSP Kiliński, uczniowie, nauczyciele.
Cała kwota zostanie przekazana na leczenie Julii Walczak podopiecznej Fundacji Nasze Dzieci.

Jeszce raz głębokie ukłony dla Wszystkich, którzy przyczynili się do zebrania wyżej wymienionej sumy. Jeżeli wszystko się dobrze ułoży polecamy się za rok, bo pomaganie jest fajne.