odbył się 28 października 2017 na boisku szkolnym ZSP w Zelowie.

O godzinie 13.00 bieg wystartowała Pani Dyrektor Grażyna Frontczak.

Jako pierwszy ruszył Wiktorek z Rodzicami, a zaraz za nimi mnóstwo osób chcących pomóc...

Kilińskiego również reprezentowała liczna grupa - każdy przebiegł lub przeszedł choć jedno okrążenie - a około 20 osób pokonało cały dystans 70 kółek, czyli około 15 kilometrów.

Wśród biegaczy obecny był również Pan Grzegorz Gryczka - wicestarosta bełchatowski oraz liczna reprezentacja BIEGING TEAM Zelów.

Na sali gimnastycznej można było się ogrzać, posilić, a przede wszystkim świetnie bawić.

Można było również zwiedzić teren szkoły - warsztaty oraz sale lekcyjne. Dużą atrakcję był pokaz kowalstwa artystycznego.

Po skończonym biegu nie mogło oczywiście zabraknąć słynnej już "grochówki Kilińskiego".

Liczymy, iż dzięki przeprowadzonej zbiórce pieniędzy uda się zrealizować marzenie małego Wiktorka.