W niedzielę 28 maja 2017 r. ZSP "Kiliński" był gospodarzem "Wystawy pojazdów zabytkowych". Organizatorami imprezy byli Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych "Stare Tłoki" oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie, a honorowy patronat objął Starosta Bełchatowski.

Na terenie naszej szkoły gościliśmy ponad 40 zabytkowych aut i kilkadziesiąt pojazdów dwukołowych ;)

Około godziny 13 miał miejsce przejazd pojazdów ulicami Zelowa, co przyciągnęło tłumy widzów.

Dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kilińskiego w Zelowie to pierwsza z cyklu imprez związanych z obchodami  70-lecia powstania "Kilińskiego".

Nasi uczniowie zorganizowali dla przybyłych gości Festyn Zdrowia - mający na celu promowanie zdrowego stylu życia.

Poza możliwością degustacji zdrowych produktów i możliwości cieszenia oczu zabytkowymi pojazdami odbyły się różnego rodzaju konkursy, malowanie buzi. Były balony, cukierki, pyszna grochówka Kilińskiego, a także pokaz ratownictwa przygotowany przez strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej z Zelowa.

Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym za to, że byli z nami...