Nasza szkoła już po raz trzeci bierze udział w programie edukacyjnym „Kultura Bezpieczeństwa”, który jest organizowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Celem programu jest popularyzowanie zagadnięć z zakresu prawnej ochrony pracy w tym bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.
W ramach tego programu nasi uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym. Temat konkursu to oczywiście bezpieczeństwo i higiena pracy. Uczniowie poprzez rysunek mogli wyrazić swój pogląd na temat swojego postrzegania bezpieczeństwa w pracy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy za udział, a laureaci i wyróżnieni interesujące nagrody rzeczowe. Kibicujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie. Czekamy na wyniki.

Nasi uczniowie, którzy zaprezentowali swoje prace to
Praca nr 1 - Sebastian Pajor kl. I ac
Praca nr 2 - Justyna Kania kl. I Tg